Aktuálně

Zapojte se s námi do evropské fotokampaně

Zapojte se s námi do evropské fotokampaně
Datum: 27. května 2020

O Evropské federaci rodičů dětí se sluchovým postižením (FEPEDA) jste na našem webu četli již mnohokrát. Teď pro vás máme výzvu (současně vlastně i prosbu), která se organizace FEPEDA přímo týká! Zapojte se s námi do fotokampaně, která se snaží ukázat, že i děti, které neslyší na 100 %, mají krásné a velké sny a že nic nebrání jejich splnění!

TAMTAM se vrací do běžného režimu

TAMTAM se vrací do běžného režimu
Datum: 25. května 2020

Naše sesterská organizace Tamtam se vrací k běžnému režimu a svým klientům může opět naplno nabídnout své služby! S ohledem na zdraví zaměstnanců i klientů je nezbytné dodržování určitých pravidel, nicméně nic nebrání tomu, aby se poradci a pracovníci SAS začali opět se svými klienty vídat také "naživo".

Knihovna otevírá 28. dubna

Knihovna otevírá 28. dubna
Datum: 27. dubna 2020

Vážení čtenáři,
knihovna bude nějaký čas fungovat pouze v omezeném režimu, situace se ale mění každým dnem. Věnujte proto, prosíme, pozornost důležitým organizačním informacím na našich webových stránkách, které průběžně aktualizujeme.

Pohádky pro děti v ČZJ

Pohádky pro děti v ČZJ
Datum: 22. dubna 2020

Naše sesterská organizace Tamtam připravila pro děti (i rodiče) pohádky v českém znakovém jazyce! Vysvětlit aktuální situaci dětem není ta nejsnadnější věc na světě, a proto jsme připravili pohádky (za využití podpůrných materiálu od Ministerstva vnitra a omalovánky od Jany Andréskové) v českém znakovém jazyce. Znakuje Sergej Josef Bovkun.

Dotazník pro rodiče dětí s postižením

Dotazník pro rodiče dětí s postižením
Datum: 6. dubna 2020

Rodiče dětí s postižením jsou vystaveni celé řadě problémů, kterým musí čelit. Současná situace v souvislosti s koronavirem přináší těmto rodičům další značné komplikace.

Pomoc rodinám v Libereckém kraji

Pomoc rodinám v Libereckém kraji
Datum: 30. března 2020

Nadace Preciosa nabízí mimořádné finanční příspěvky rodinám z Libereckého kraje, které se ocitly v nouzi v souvislosti a aktuální pandemií koronaviru. Získat můžete až 20 000 Kč.

Připravili jsme pro vás informační videoseriál o aktuální situaci

Připravili jsme pro vás informační videoseriál o aktuální situaci
Datum: 20. března 2020

Centrum pro dětský sluch Tamtam ve spolupráci s ICRPSP, s Ministerstvem vnitra a s Policií ČR připravilo informační videoseriál, který se zabývá aktuální epidemií koronarivu. Odborníci odpovídají na dotazy, které si momentálně klade každý z nás. Videa jsou tlumočená do ČZJ a opatřená titulky.

Tamtam je tu stále!

Tamtam je tu stále!
Datum: 19. března 2020

Vážení rodiče a přátelé,
rádi bychom informovali o fungování naší spřátelené organizace - o Tamtamu.
Pracoviště rané péče a sociálně aktivizačních služeb fungují a jsou Vám stále k dispozici. Neváhejte se na tamtamové týmy kdykoli obrátit. ☺

Uzavření knihovny

Uzavření knihovny
Datum: 16. března 2020

UZAVŘENÍ KNIHOVNY V SOUVISLOSTI S OPATŘENÍMI NAŘÍZENÝMI VLÁDOU

Vážení čtenáři a čtenářky, v souvislosti s aktuální situací v zemi musíme i my naši knihovnu uzavřít. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

Informace o provozu TAMTAMu a ICRPSP

Informace o provozu TAMTAMu a ICRPSP
Datum: 12. března 2020

Milí přátelé,

rádi bychom Vám předali informace od nás - z Tamtamu a z Informačního centra. Musíme respektovat nařízení a dbát o bezpečnost klientů i zaměstnanců.

Naše Centrum samozřejmě nadále funguje a můžete se na nás kdykoliv obrátit. ☺