Virtuální vzdělávací prohlídky

Ve spolupráci s Národním muzeem, Zoologickou zahradou v Praze a také Centrem pro dětský sluch Tamtam jsme pro vás připravili sérii virtuálních prohlídek těchto institucí. 

Prohlídky mezi exponáty či roztomilými zvířaty jsou tlumočené do českého znakového jazyka.
Své nabité znalosti si pak můžete ověřit v přiložených pracovních listech. I jejich stránky jsou prostřednictvím QR kódů přeloženy do českého znakového jazyka. 

Příjemnou zábavu!

NÁRODNÍ MUZEUM                            ZOO PRAHA

Novinky v knihovně

sebeucta-u-deti-jak-ji-pestovat-a-chranit

Známý německý psychoterapeut se specializací na terapii závislostí Heinz-Peter Röhr ve své publikaci Sebeúcta u dětí; Jak ji pěstovat a chránit čtenářům přibližuje to, jakým způsobem mohou poruchy vývoje sebevědomí u dětí vyústit v problémy i v dospělosti a jak je možné u dětí zdravé sebevědomí pěstovat a rozvíjet. Kniha je zaměřena i na rodiče samotné a vysvětluje, jak může jejich nedostatečný pocit vlastní hodnoty negativně ovlivnit formování sebevědomí u jejich dětí. Sami rodiče se zdravým sebevědomím totiž mohou být svým dětem příkladem k formování zdravých návyků. Heinz-Peter Röhr je autorem mnoha úspěšných knih, mezi které patří například: Hysterie - strach z odmítnutí, Závislé vztahy aj.