Podpořte nás

Děkujeme všem příznivcům, kteří nás podporují finančním či věcným darem nebo osobní pomocí při našich různých akcích. Díky nim můžeme realizovat naše aktivity a zkvalitňovat služby rodinám s dětmi se sluchovým postižením, dospělým neslyšícím a nedoslýchavým lidem a dalším zájemcům o téma sluchového postižení v celé České republice.

Chcete naši činnost podpořit? Můžete nám přispět na bankovní účet č. 107-6539510247/0100, vedený u Komerční banky. Rádi vám vystavíme potrvzení o daru.

Partneři

(Seznam jednotlivců a organizací, kteří nás podpořili, je uveden
bez ohledu na výši finančního příspěvku nebo hodnotu daru.)

Úřad vlády České republiky a Vládní výbor pro zdravotně postižené občany

Úřad vlády České republiky a Vládní výbor pro zdravotně postižené občany

Informační centrum realizuje za finanční podpory Úřadu vlády České republiky projekt s názvem Informační centrum o hluchotě a mezinárodní aktivity FEPEDA. Výstupy projektu nereprezentují názor Úřadu vlády České republiky a Úřad vlády České republiky neodpovídá za použití informací, jež jsou obsahem těchto výstupů.

Praha 13

Praha 13

Magistrát Hlavního města PrahyMagistrát hlavního města Prahy

Nakladatelství Portál

Nakladatelství Portál

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků