Podpořte nás

Děkujeme všem příznivcům, kteří nás podporují finančním či věcným darem nebo osobní pomocí při našich různých akcích. Díky nim můžeme realizovat naše aktivity a zkvalitňovat služby rodinám s dětmi se sluchovým postižením, dospělým neslyšícím a nedoslýchavým lidem a dalším zájemcům o téma sluchového postižení v celé České republice.

Chcete naši činnost podpořit? Můžete nám přispět na bankovní účet č. 107-6539510247/0100, vedený u Komerční banky. Rádi vám vystavíme potrvzení o daru.

Dárci

(Seznam jednotlivců a organizací, kteří nás podpořili, je uveden
bez ohledu na výši finančního příspěvku nebo hodnotu daru.)

Úřad vlády České republiky a Vládní výbor pro zdravotně postižené občany

Úřad vlády České republiky a Vládní výbor pro zdravotně postižené občany

Informační centrum realizuje za finanční podpory Úřadu vlády České republiky projekt s názvem Informační centrum o hluchotě a mezinárodní aktivity FEPEDA. Výstupy projektu nereprezentují názor Úřadu vlády České republiky a Úřad vlády České republiky neodpovídá za použití informací, jež jsou obsahem těchto výstupů.

Praha 13

Praha 13

Logo_MHMP

Magistrát hlavního města Prahy

Informační centrum realizuje s finanční podporou hlavního města Prahy projekt s názvem Informační centrum o hluchotě. 

 

Nakladatelství Portál

Nakladatelství Portál

 

Spolupráce

 

HHF-Logo-RGB-Teal-Tagline

 

 

logo-2018 (1)

 

 

Novinky v knihovně

 

Když myšky šeptají

Kniha Když myšky šeptají z edice Kouzelné čtení rozvíjí správnou výslovnost a vyjadřovací schopnosti dětí. Zaměřuje se na hlásky K, G, H, CH, Ď, Ť, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z a slabiky bě, pě, věV knize najdete vtipné funkční ilustrace vybízející ke spontánním reakcím a zábavné úkoly, které podněcují k mluvení. Na každé stránce na vás dále čeká zábavná písnička a poslední dvoustranu si užijete spolu s logopedickou hrou na procvičení všech hlásek. Knihu Když myšky šeptají připravila speciální pedagožka, logopedka a autorka dětských knih Ester Stará a obsahuje přes 1400 zvuků a textů.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který Vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete Albi tužkou obrázku nebo textu, a ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového! 
Pokud Albi tužkou nedisponujete, je možné si ji u nás v Knihovně IC společně s knihou vypůjčit.

Dárci

Úřad vlády České republiky            MČ Praha 13      Magistrát Hlavního města Prahy