Události v iVysílání nově tlumočené do ČZJ

Události v iVysílání nově tlumočené do ČZJ

Organizace ASNEP, z. s. (Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel), které jsme členem, se zasadilo o archivaci tlumočených Událostí České televize. Nyní si můžete zprávy, které nestihnete v televizi, pustit také na webu ČT.

Datum zveřejnění: 11. února 2021

Události České televize jsou dnes již pravidelně tlumočené do českého znakového jazyka, a to vždy živě. Při přesunu pořadu do archivu, který najdete na webu České televize v iVysílání, však tlumočník již viditelný není. Nově, od 1. 3. 2021, tlumočníka najdete u Událostí také v archivu! 

Děkujeme kolegům z ASNEPu, kteří se zasadili o tuto změnu a o zprovoznění zkušební verze tlumočených archivovaných Událostí. Děkujeme také České televizi za zpřístupnění programu neslyšícím a věříme, že se tlumočné Události v archivu osvědčí a že se na ně budeme moc dívat i nadále.

Informační video kolegů z ASNEPU. ↓ 

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků