Pohádka o princezně Rózince a znakujícím království

Pohádka o princezně Rózince a znakujícím království

Studenti Ústavu jazyků a komunikace neslyšících Filozofické fakulty Univerzity Karlovy si připravili (nejen pro děti) krásnou pohádku O princezně Rózince a znakujícím království. Jsou k ní i pracovní listy, takže zábava na celé odpoledne je s pohádkou zaručená.  

Datum zveřejnění: 6. března 2021

Pohádku najdete na Youtube, pracovní listy hned ve dvou verzích obtížnosti najdete na webu ÚJKN.

Přejeme Vám příjemné koukání, znakování i vyplňování pracovních listů a studentům moc děkujeme za krásnou práci, která určitě nejedněm rodičům trošku ulehčí plánování volného času pro děti!

Pohádka o princezně Rózince

Novinky v knihovně

 

Brouci v hlavě

Nejste tím, co se vám honí hlavou! 
Trápí-li vás brouci v hlavě neboli rušivé, vtíravé myšlenky, můžete mít obavy z toho, co tyto myšlenky vypovídají o vás. Zdá se vám, jako by to byla zpráva pro vás, která vám chce něco říci. Pravda je ale jinde. Jsou to JEN myšlenky. A nejste v tom sami. Na světě jsou miliony lidí, kteří se potýkají se stejně nepříjemnými a otravnými myšlenkami. V knize se setkáte s řadou z nich a díky příkladům ze života poznáte, že nad vtíravými myšlenkami můžete vyhrát.

Dárci

Úřad vlády České republiky     MČ Praha 12       HMP_logo_2025   

Zahraniční články