O kochleárním implantátu a sportu s Terezou Wagnerovou

O kochleárním implantátu a sportu s Terezou Wagnerovou

Rozhovor s trojnásobnou vítězkou deaflympiády

Datum zveřejnění: 19. října 2021

Učitelka tělesné výchovy, která má za sebou sportovní úspěchy včetně medailí z deaflympiády či mistrovství ČR i Evropy.  Proč se rozhodla pro kochleární implantát a jak jej nyní vnímá? Jak vedla výuku během omezení spojených s covidem?

Přečtěte si nový rozhovor na portálu Idetskysluch.cz

Fotografie: archiv Terezy Wagnerové via Idetskysluch.cz

Novinky v knihovně

6_Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly

Kniha, která rozvíjí a pomáhá. Hravý trénink pohybu, práce s emocemi a tříbení jednotlivých smyslů přispívají k všestrannému rozvoji dětí: zlepšují soustředění a obratnost, ale také podporují vznik nervových spojů potřebných pro budoucí čtení, psaní či počítání. Zároveň mohou výrazně pomoci dětem s poruchami učení a chování. 

Publikace je určena jak těm, kteří se na výchovu dětí teprve chystají, tak rodičům či pedagogům, kteří chtějí dětem pro jejich vývoj poskytnout to nejlepší. V neposlední řadě je vhodná také pro všechny čtenáře, kteří hledají metody, jak pomoci dětem s neurovývojovými poruchami (ADHD). 

Akce

Více akcí

Dárci

Úřad vlády České republiky            MČ Praha 13      Magistrát Hlavního města Prahy