Neslyšící student získal prestižní cenu

Neslyšící student získal prestižní cenu

Dvaadvacetiletý student Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Josef Zaduban získal prestižní cenu Wernera von Siemense. Ocenění za překonávání překážek ve studiu Josef obdržel proto, že dosahuje úžasných studijních výsledků i přes to, že je neslyšící. Moc gratulujeme!

Datum zveřejnění: 18. března 2021

Josef se, stejně jako velká spousta neslyšících, kteří k porozumění využívají odezírání, potýká v dnešní době s většími bariérami než ostatní. Přesto ho touha po vzdělávání se neopouští. V rámci ročníku patří Josef k nejlepším studentům a je tak zcela pochopitelné, že jeho píle a snaha nezůstala bez povšimnutí. Právě pozitivní motivace je velmi důležitá a my jsme rádi, že existují takové zářné příklady, které nám ukazují, že nic není nemožné.

Takže ještě jednou Josefovi moc gratulujeme a věříme, že jeho úspěchy budou dobrým příkladem dalším a dalším studentům.

Zdroj: Novinky.cz

Foto: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků