O koronaviru s dětmi v ČZJ

O koronaviru s dětmi v ČZJ

Zdá se, že s koronavirem budeme ještě nějakou tu chvíli bojovat. Situace může být často nepřehledná a nejen děti v ní mohou tápat. Česká televize proto vytváří v rámci svého programu Déčko informační videa, která rodičům pomáhají situaci osvětlit. Nově jsou doplněná o tlumočení do českého znakového jazyka.

Datum zveřejnění: 12. října 2020

Videa, která mají za úkol usnadnit vysvětlování okolo aktuální situace, kterou zapříčiňuje pandemie koronaviru najdete na webu ČT Déčko pod tímto odkazem.

Krátkými videospoty provází herci Michaela Maurerová a Marek Němec, tlumočení do českého znakového jazyka se ujal Sergej Josef Bovkun, kterého už od nás znáte díky pohádkám o koronaviru v ČZJ. ☺

Věříme, že videa Vám pomohou nenásilně dětem vysvětli, o co se jedná a především je uklidnit.

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se brzy na viděnou. 

Vaše ICRPSP

Novinky v knihovně

 

Brouci v hlavě

Nejste tím, co se vám honí hlavou! 
Trápí-li vás brouci v hlavě neboli rušivé, vtíravé myšlenky, můžete mít obavy z toho, co tyto myšlenky vypovídají o vás. Zdá se vám, jako by to byla zpráva pro vás, která vám chce něco říci. Pravda je ale jinde. Jsou to JEN myšlenky. A nejste v tom sami. Na světě jsou miliony lidí, kteří se potýkají se stejně nepříjemnými a otravnými myšlenkami. V knize se setkáte s řadou z nich a díky příkladům ze života poznáte, že nad vtíravými myšlenkami můžete vyhrát.

Dárci

Úřad vlády České republiky     MČ Praha 12       HMP_logo_2025   

Zahraniční články