Knihovna otevírá 28. dubna

Knihovna otevírá 28. dubna

Vážení čtenáři,
knihovna bude nějaký čas fungovat pouze v omezeném režimu, situace se ale mění každým dnem. Věnujte proto, prosíme, pozornost důležitým organizačním informacím na našich webových stránkách, které průběžně aktualizujeme.

Datum zveřejnění: 27. dubna 2020

Otevírací doba knihovny je dočasně upravena. Otevřeno tak nyní máme:
úterý, středa, čtvrtek 8.00 - 16.00 hodin.

Knihy a časopisy vracejte POUZE do boxu, umístěného u vchodu knihovny. Knihy poté budou dezinfikovány a uloženy v karanténě po dobu 72 hodin, až potom vráceny do knihovního fondu.

Pohyb čtenářů v půjčovně je možný jen v omezeném počtu. Vstupujte, prosíme, jednotlivě. U vchodu pro Vás bude připravena dezinfekce na ruce.

Z hygienických důvodů není možné listovat v knihách. Pro výběr knih proto použijte předem náš online katalog. Pro urychlení a bezpečnost našich služeb, prosím, využívejte co nejvíce ON-LINE komunikaci. Objednejte si knihy předem a my Vám je připravíme a oznámíme, že je rezervace nachystána.

Z hygienických důvodů není zatím možné využívat knihovnu jako studovnu, počítač na internet  a rovněž WC.
Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás :-)

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků