Knihovna otevírá 28. dubna

Knihovna otevírá 28. dubna

Vážení čtenáři,
knihovna bude nějaký čas fungovat pouze v omezeném režimu, situace se ale mění každým dnem. Věnujte proto, prosíme, pozornost důležitým organizačním informacím na našich webových stránkách, které průběžně aktualizujeme.

Datum zveřejnění: 27. dubna 2020

Otevírací doba knihovny je dočasně upravena. Otevřeno tak nyní máme:
úterý, středa, čtvrtek 8.00 - 16.00 hodin.

Knihy a časopisy vracejte POUZE do boxu, umístěného u vchodu knihovny. Knihy poté budou dezinfikovány a uloženy v karanténě po dobu 72 hodin, až potom vráceny do knihovního fondu.

Pohyb čtenářů v půjčovně je možný jen v omezeném počtu. Vstupujte, prosíme, jednotlivě. U vchodu pro Vás bude připravena dezinfekce na ruce.

Z hygienických důvodů není možné listovat v knihách. Pro výběr knih proto použijte předem náš online katalog. Pro urychlení a bezpečnost našich služeb, prosím, využívejte co nejvíce ON-LINE komunikaci. Objednejte si knihy předem a my Vám je připravíme a oznámíme, že je rezervace nachystána.

Z hygienických důvodů není zatím možné využívat knihovnu jako studovnu, počítač na internet  a rovněž WC.
Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás :-)

Novinky v knihovně

big_tehotnej-buddha-m9Z-475454

Těhotnej Buddha je silná kniha o mateřství bez obalu, filtrů a příkras. Autorka a blogerka Klára Svobodová v ní vypráví o svých často i velmi náročných zkušenostech v roli matky: ztráta první dcery před narozením, náročný příchod na svět druhé dcery...Nyní s manželem vychovává neslyšící dceru Fínku a slyšícího syna Barnabáše. Pusťte si videohovor s Klárou Svobodovou nejen o této jedinečné knize, jejím vzniku i reakcích čtenářek. Najdete jej na Idetskysluch.cz