Když sluchadla nestačí…

Když sluchadla nestačí…

Jaké to je, dozvědět se, že má vaše dítě ztrátu sluchu, a následně, že tato ztráta ještě roste? 

Datum zveřejnění: 18. května 2022

Maminka čtyřleté Terezky popisuje cestu od sluchadel k implantátu včetně toho, kdo byl pro ni oporou, když začala chodit do školky: „Navíc když nastoupila, chodila tam ještě starší dcera Anička a ta jí také pomohla – všem vysvětlovala, co bylo třeba. A když Terezka ze začátku něco říkala, a ve školce jí tehdy ještě moc nerozuměli, zavolali z vedlejší třídy Aničku. Ta jim řekla, co Terezka chce, protože my doma jsme jí už rozuměli."

A co rodině pomohlo v průběhu celého procesu zvykání si na to, že má Terezka zhoršující se ztrátu sluchu? Přečtěte si celý rozhovor s Terezčinou maminkou, paní Pospíškovou v novém článku na Idetskysluch.cz - ZDE

Fotografie: archiv rodiny Pospíškových

Novinky v knihovně

 

Brouci v hlavě

Nejste tím, co se vám honí hlavou! 
Trápí-li vás brouci v hlavě neboli rušivé, vtíravé myšlenky, můžete mít obavy z toho, co tyto myšlenky vypovídají o vás. Zdá se vám, jako by to byla zpráva pro vás, která vám chce něco říci. Pravda je ale jinde. Jsou to JEN myšlenky. A nejste v tom sami. Na světě jsou miliony lidí, kteří se potýkají se stejně nepříjemnými a otravnými myšlenkami. V knize se setkáte s řadou z nich a díky příkladům ze života poznáte, že nad vtíravými myšlenkami můžete vyhrát.

Dárci

Úřad vlády České republiky     MČ Praha 12       HMP_logo_2025   

Zahraniční články