Jako rodiče budujeme vztah s dítětem. Vše ostatní se dá doladit časem

Jako rodiče budujeme vztah s dítětem. Vše ostatní se dá doladit časem

Videorozhovor na Idetskysluch.cz s mámou neslyšící dcery a slyšícího syna, spisovatelkou Klárou Svobodovou je venku! Svěřila se nám v něm, co ji štve na roli matky i proč je o tom stále těžké mluvit. 

Datum zveřejnění: 24. ledna 2023

Těhotnej Buddha je silná kniha o mateřství bez obalu, filtrů a příkras. Autorka a blogerka Klára Svobodová v ní vypráví o svých často i velmi náročných zkušenostech v roli matky: ztráta první dcery před narozením, náročný příchod na svět druhé dcery...Nyní s manželem vychovává neslyšící dceru Fínku a slyšícího syna Barnabáše.

Povídaly jsme si spolu o nejrůznějších tabu a nepochopeních souvisejících mimo jiné s rolí matky, vnímáním feminismu a postižení. 

Pusťte s celý videohovor s Klárou Svobodovou nejen o této jedinečné knize, jejím vzniku i reakcích čtenářek. Najdete jej na Idetskysluch.cz

 

003201_05_040947

 

Novinky v knihovně

big_tehotnej-buddha-m9Z-475454

Těhotnej Buddha je silná kniha o mateřství bez obalu, filtrů a příkras. Autorka a blogerka Klára Svobodová v ní vypráví o svých často i velmi náročných zkušenostech v roli matky: ztráta první dcery před narozením, náročný příchod na svět druhé dcery...Nyní s manželem vychovává neslyšící dceru Fínku a slyšícího syna Barnabáše. Pusťte si videohovor s Klárou Svobodovou nejen o této jedinečné knize, jejím vzniku i reakcích čtenářek. Najdete jej na Idetskysluch.cz