Vzácní a jedineční v ZOO Praha

Vzácní a jedineční v ZOO Praha

Zveme Vás do ZOO Praha na komentovaný vzdělávací program Vzácní a jedineční, tlumočený do českého znakového jazyka. 

Datum: 31. května 2023 od 14:30 do 16:00
Místo: ZOO Praha, U Trojského zámku 120/3, 171 00 Praha 7
Organizátor: Informační centrum rodičů a přátel sluchově postižených, ZOO Praha
Web: www.zoopraha.cz

Zveme vás na tlumočenou komentovanou prohlídku v ZOO Praha již 31.05.2023 od 14:30 na téma "Vzácní a jedineční". V rámci této prohlídky se společně dozvíme, jaký význam mají zoologické zahrady v rámci ochrany přírody, představíme vám, jak funguje management ochrany zvířat a samozřejmě navštívíme vzácné, jedinečné a ohrožené druhy, které ZOO Praha chová. A na závěr se dozvíme, jak může pomoci každý z nás! Těšíme se na Vás!

Tlumočení je hrazeno z projektu, který se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.

Vstupné si hradí sami účastníci dle běžného ceníku Zoo Praha. Osoby ZTP, ZTP/P mají slevu. Děti s kartou ZTP, ZTP/P mají jednu osobu jako doprovod zdarma.

Registrace na akci je povinná z důvodu omezené kapacity na program!
Přihlásit se můžete na e-mailu kultura@tamtam.cz do 29.05.2023.

Těšíme se na Vás!

Vzácní a jedineční_ZOO

Novinky v knihovně

sebeucta-u-deti-jak-ji-pestovat-a-chranit

Známý německý psychoterapeut se specializací na terapii závislostí Heinz-Peter Röhr ve své publikaci Sebeúcta u dětí; Jak ji pěstovat a chránit čtenářům přibližuje to, jakým způsobem mohou poruchy vývoje sebevědomí u dětí vyústit v problémy i v dospělosti a jak je možné u dětí zdravé sebevědomí pěstovat a rozvíjet. Kniha je zaměřena i na rodiče samotné a vysvětluje, jak může jejich nedostatečný pocit vlastní hodnoty negativně ovlivnit formování sebevědomí u jejich dětí. Sami rodiče se zdravým sebevědomím totiž mohou být svým dětem příkladem k formování zdravých návyků. Heinz-Peter Röhr je autorem mnoha úspěšných knih, mezi které patří například: Hysterie - strach z odmítnutí, Závislé vztahy aj.