Kurz negativního myšlení ve Švandově divadle v Praze

Kurz negativního myšlení ve Švandově divadle v Praze

Švandovo divadlo na Smíchově Vás zve na divadelní hru Kurz negativního myšlení, kterou uvádí s českými titulky pro neslyšící.

Datum: 24. března 2023
Místo: Štefánikova 57, Praha 5
Organizátor: Švandovo divadlo na Smíchově
Web: www.svandovodivadlo.cz

Divadelní adaptace pozoruhodného norského filmu v sobě spojuje prvky psychologického dramatu se sarkasticky černou komedií… aneb Po dobrém občas nezmůžete vůbec nic!
Hrají: Michal Dlouhý, Kristýna Frejová, Apolena Veldová, Natálie Řehořová/Eva Podzimková (Leimbergerová), Kamil Halbich, Jaroslava Pokorná/Daniela Bakerová a Miroslav Hruška.

Divadelní představení Kurz negativního myšlení s českými titulky pro neslyšící se koná v pátek 24. března 2023 od 19 hodin ve Velkém sále.

V případě vašeho zájmu si prosím zarezervujte vstupenky odpovědí na e-mail kostalova@svandovodivadlo.cz.
Cena za vstupenku na balkón se slevou 50 % je 190 Kč.

Fotografie: Alena Hrbková, www.svandovodivadlo.cz, 

Novinky v knihovně

Nikdo nejde z kola ven

Speciální pedagožka, redaktorka a autorka Hana Zobáčová ve své knize Nikdo nejde z kola ven seznamuje srozumitelným, dětským jazykem skrze příběh s detektivní zápletkou mladé čtenáře se základními informacemi o různých poruchách a handicapech. Pomáhá jim pochopit, že i přes různé odlišnosti a dovednosti jsme všichni stejní a nikdo by neměl kvůli své jinakosti jít z kola ven. Někdo může mít problém s učením, další s pohybem, zrakem či sluchem, přesto z nás všech mohou být kamarádi a leckteré nesnáze lze společně překonat. 

Akce

Více akcí

Zahraniční články