Zveme Vás ke sledování benefičního dílu pořadu Tajemství těla

Zveme Vás ke sledování benefičního dílu pořadu Tajemství těla

Česká televize bude v sobotu 13. 3. 2021 od 20:10 vysílat speciální benefiční díl pořadu Tajemství těla. Prostřednictvím DMS mohou během trvání pořadu diváci podpořit vybranou organizaci. Tou letošní je naše milé Centrum pro dětský sluch Tamtam! Srdečně Vás zveme ke sledování pořadu.

Datum zveřejnění: 9. března 2021

Oblíbený pořad bude už tuto sobotu věnovaný mimo jiné i sluchu! Naše sesterská organizace Tamtam má tak možnost získat příspěvek na svůj projekt. Držíme palce, aby DMSek přišlo co nejvíce a doufáme, že pořad bude mít i u Vás doma úspěch. ☺ Tajemství těla

Foto © Česká televize, fotografka: Pavla Černá

Novinky v knihovně

sebeucta-u-deti-jak-ji-pestovat-a-chranit

Známý německý psychoterapeut se specializací na terapii závislostí Heinz-Peter Röhr ve své publikaci Sebeúcta u dětí; Jak ji pěstovat a chránit čtenářům přibližuje to, jakým způsobem mohou poruchy vývoje sebevědomí u dětí vyústit v problémy i v dospělosti a jak je možné u dětí zdravé sebevědomí pěstovat a rozvíjet. Kniha je zaměřena i na rodiče samotné a vysvětluje, jak může jejich nedostatečný pocit vlastní hodnoty negativně ovlivnit formování sebevědomí u jejich dětí. Sami rodiče se zdravým sebevědomím totiž mohou být svým dětem příkladem k formování zdravých návyků. Heinz-Peter Röhr je autorem mnoha úspěšných knih, mezi které patří například: Hysterie - strach z odmítnutí, Závislé vztahy aj.