Zapojte se s námi do evropské fotokampaně

Zapojte se s námi do evropské fotokampaně

O Evropské federaci rodičů dětí se sluchovým postižením (FEPEDA) jste na našem webu četli již mnohokrát. Teď pro vás máme výzvu (současně vlastně i prosbu), která se organizace FEPEDA přímo týká! Zapojte se s námi do fotokampaně, která se snaží ukázat, že i děti, které neslyší na 100 %, mají krásné a velké sny a že nic nebrání jejich splnění!

Datum zveřejnění: 27. května 2020

FEPEDA se při příležitosti 30. výročí založení organizace rozhodla zorganizovat kampaň, která má krásný cíl. Tím je zvyšovat povědomí o tom, že děti s jakýmkoliv sluchovým limitem mohou být stejně úspěšné jako jejich slyšící vrstevníci. Nikdo by neměl mít pocit, že nedokáže to, o čem sní. A věříme, že vaše děti sní o velkých věcech.

Proto bychom vás chtěli poprosit o zaslání fotografií právě vašich dětí, které sní o budoucnosti bez limitů. Možná chtějí být lékaři, herci nebo učiteli. A taky se jimi mohou stát! Pošlete nám fotky s krátkým komentářem o jejich vysněném povolání a připojte třeba informace o tom,  jaké mají koníčky nebo jací jsou. ☺ Fantazii se meze nekladou. Pár pozitivních vět může dodat naději rodičům, kteří jsou třeba teprve na začátku cesty. ☺

Kampaň musí dodržovat pravidla GDPR, pokud se rozhodnete zapojit se spolu s námi, prosíme o vyplnění, podepsání a zaslání formuláře, který je ke stažení zde. Prosíme o vyplnění obou verzí - anglické i české, text je identický. ☺

Fotografie, prosím, zasílejte (spolu s vyplněnými formuláři) na emailovou adresu: 3enFZ1enW7c-Z.-gY.AD8ec2%eHmYW7r.

Děkujeme a moc se těšíme na vaše příspěvky! ☺

Novinky v knihovně

Nikdo nejde z kola ven

Speciální pedagožka, redaktorka a autorka Hana Zobáčová ve své knize Nikdo nejde z kola ven seznamuje srozumitelným, dětským jazykem skrze příběh s detektivní zápletkou mladé čtenáře se základními informacemi o různých poruchách a handicapech. Pomáhá jim pochopit, že i přes různé odlišnosti a dovednosti jsme všichni stejní a nikdo by neměl kvůli své jinakosti jít z kola ven. Někdo může mít problém s učením, další s pohybem, zrakem či sluchem, přesto z nás všech mohou být kamarádi a leckteré nesnáze lze společně překonat. 

Akce

Více akcí

Zahraniční články