Naše prosincové akce

Naše prosincové akce

Prosinec s adventní atmosférou přímo láká vyrazit někam "do města" za kulturou a poučením. Podívejte se na naši nabídku. Určitě tam najdete něco i pro sebe.

Datum zveřejnění: 26. listopadu 2021

Informační centrum ve spolupráci s CDS Tamtam pro vás i na prosinec připravilo řadu kulturních akcí tlumočených do českého znakového jazyka. Většina z nich už je směřována k nejkrásnějším svátkům roku.

Zároveň ale sledujeme zhoršující se epidemiologickou situaci v celé republice. Je proto možné, že s ohledem na protiepidemická opatření se některé akce neuskuteční.
Ke všem akcím najdete podrobnější popis v rubrice Aktuální akce, kde případně zveřejníme i aktuální informace ohledně jejich zrušení.
Děkujeme za pochopení. 

Podívejte se na naši pozvánku v českém znakovém jazyce.

 

Kulturní akce_pozvánka_prosinec 2021

 

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků