Modely finanční podpory dětí se ztrátou sluchu v zahraničí

Modely finanční podpory dětí se ztrátou sluchu v zahraničí

Jak to mají s finanční podporou pro děti se ztrátou sluchu v jiných evropských zemích? Zeptali jsme se členů Evropské federace rodičů dětí se sluchovým postižením (FEPEDA).

Datum zveřejnění: 3. srpna 2022

Na otázky nám odpověděli André Cuenca z Francouzské národní federace asociací rodičů neslyšících a sluchově postižených dětí (ANPEDA), Sari Paloposki z Finské asociace rodičů neslyšících a nedoslýchavých dětí (KLVL), Ulrike Kappus ze Sdružení rodičů sluchově postižených dětí v Hesensku za Německo a Antoaneta Yarichkova z Asociace rodičů sluchově postižených dětí (ARDUS) za Bulharsko.

                                 002640_05_033267

Zjistěte, jaké různé modely podpory existují a které příklady by mohly sloužit jako inspirace - v článku na IDetskysluch.cz ZDE

Zdroj textu: Idetskysluch.cz

Fotografie: Shutterstock.com a Canva.com

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků