Do zoo z obýváku

Do zoo z obýváku

Říkáte si, jak je to možné? Díky videím, která natočila pražská zoo, a která jsme pro vás a vaše děti přetlumočili do českého znakového jazyka. 

Datum zveřejnění: 7. ledna 2022

Hurá za zvířaty!

Do zoo se v zimním období tak často nechodí. Tajemství slonů, žiraf, gaviálů, sobů a mnoha šelem však můžete objevovat i z pohodlí svých domovů. Pražská zoologická zahrada totiž natočila sérii videí o svých obyvatelích. Díky kameře se tak dostanete i tam, kam byste se jako běžný návštěvník zahrady možná nepodívali.

Informační centrum rodičů a přátel sluchově postižených ve spolupráci s Centrem pro dětský sluch Tamtam pak videa opatřil překladem do českého znakového jazyka.

Tak, uvařte si čaj, připravte si něco dobrého na zub a vyrazte na procházku plnou zajímavostí o známých i méně známých představitelích světa zvířat. 
Stačí kliknout ZDE a jste v zoo.

Foto: Z videa pražské zoo Jak se mají žirafy

 

Novinky v knihovně

Dítě, které žilo ve zdi
Příběh o chlapci, který se před světem ukryje do zdi. Tam nachází klid a útočiště. Zdá se, že tam má vše, co potřebuje k životu. Rodiče se snaží mnoha způsoby ke svému synovi přiblížit. Citlivý pohled do světa dítěte s autismem a jeho rodiny. Kniha je vhodná pro práci s dětmi s diagnózou poruchy autistického spektra, nebo pro vysvětlení odlišnosti těchto dětí jejich okolí. 

Odjinud

Více článků