Zveme na kulturní program v září

Zveme na kulturní program v září
Milí přátelé,
 

ve spolupráci s Centrem pro dětský sluch Tamtam vás co nejsrdečněji zveme na programy pro rodiny s neslyšícími dětmi, kteréjsou pro vás připravené na měsíc září. 

Datum: 4. září 2019
Milí přátelé,
 

ve spolupráci s Centrem pro dětský sluch Tamtam vás co nejsrdečněji zveme na programy pro rodiny s neslyšícími dětmi, kteréjsou pro vás připravené na měsíc září. Plakátek ke stažení najdete tady.

4.9. v 10.00 a v 15.00 hodin Festival vědy na Kulaťáku i pro neslyšící http://www.festival-vedy.cz/, přihlašovací formulář https://forms.gle/mCRZa7dgCJPxnkpK9

10.9. v 9.30, 15.00 a v 17.00 hodin Komentovaná prohlídka Jeruzalémské synagogy (Židovské museum)

18. 9. v 9.30 a 15 hodin - Rytíři nebes, prohlídka Historické budovy a výhled z kupole - Příběhy statečnosti, hrdosti a osobních obětí československých bojovníku za osvobození  (Historická budova Národního musea)

27.9. Noc vědců I pro neslyšící http://noc-vedcu.cz/

30.9. v 19.00 hodin Manželské vraždění (Divadlo Na Jezerce) vstupenky@hrusinsky.cz.

Více informací na e-mailu kultura@detskysluch.cz, anebo na jednotlivých pozvánkách. 

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků