Zasedání organizace FEPEDA

Zasedání organizace FEPEDA

Nejedná se o akci jako takovou, ale přesto bychom Vás rádi vyzvali, abyste se na ní podíleli! Pomozte nám s přípravou na podzimní zasedání organizace FEPEDA.

Datum: 23. října 2020 — 24. října 2020
Místo: Online
Organizátor: FEPEDA
Web: fepeda.eu

FEPEDA je mezinárodní organizace, se kterou naše ICRPSP dlouhodobě spolupracujeme. Vzájemně sdílíme důležité dokumenty, vydáváme prohlášení a snažíme se aktivně zapojovat do dění, které se točí okolo sluchového postižení. Letošní rok nepřeje osobním setkáním, a proto se se zástupci organizace sejdeme už podruhé online, a to o víkendu 23. a 24. října 2020. Budeme rádi, když budete "u toho".

Samozřejmě, že od Vás nevyžadujeme přítomnost na zasedání. Rádi bychom Vás ale poprosili o rady, tipy nebo jakékoliv návrhy témat, prostě o cokoliv, co by se podle Vás hodilo na zasedání přednést, představit nebo na co bychom se měli zeptat. ☺ Rádi pro Vás posléze zpracujeme články nebo alespoň krátké informační zprávy.

FEPEDA je především rodičovská organizace, a proto je v ní spoustu prostoru pro názory rodičů, pro sdílení příběhů rodin, pro inspiraci. Budeme rádi, když nám pomůžete propojovat svět neslyšících dětí napříč Evropou.

Pokud budete mít jakýkoliv nápad, napište kolegyni Nikole Hlavicové (hlavicova@infocentrum-sluch.cz), která se zasedání bude účastnit. ☺