Vydejte se s námi do ZOO za primáty!

Vydejte se s námi do ZOO za primáty!

Zveme Vás do ZOO Praha na komentovanou prohlídku Primáti, naši příbuzní, tlumočenou do českého znakového jazyka. 

Datum: 16. prosince 2022
Místo: Zoo Praha, U Trojského zámku 120/3, Praha 7
Organizátor: Informační centrum RPSP, CDS Tamtam
Web: www.infocentrum-sluch.cz

Vydáme se skrze pavilony Indonéské džungle, Afrikou zblízka i Rezervací Dja a nahlédneme do rodinného předvánočního života goril i makaků. Zjistíme, v čem jsme s našimi nejbližšími živočišnými příbuznými podobní a v čem se naopak lišíme. Čekají na malé orangutany na Štědrý večer také dárky pod stromečkem?

Na děti, které se komentované prohlídky zúčastní, bude čekat malý dárek každopádně!

Program proběhne v pátek 16. 12. 2022 od 11:00 do 12:30 v areálu ZOO Praha a bude tlumočen do českého znakového jazyka. Tlumočení je hrazeno z projektu, který se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.

Vstupné si hradí sami účastníci dle běžného ceníku Zoo Praha. Osoby ZTP, ZTP/P mají slevu. Děti s kartou ZTP, ZTP/P mají jednu osobu jako doprovod zdarma.

Registrace na akci je povinná!
Přihlásit se můžete na e-mailu kultura@tamtam.cz do 9. 12. 2022.

 

ZOO_pozvanka_16.12.2022

 

 

Novinky v knihovně

big_tehotnej-buddha-m9Z-475454

Těhotnej Buddha je silná kniha o mateřství bez obalu, filtrů a příkras. Autorka a blogerka Klára Svobodová v ní vypráví o svých často i velmi náročných zkušenostech v roli matky: ztráta první dcery před narozením, náročný příchod na svět druhé dcery...Nyní s manželem vychovává neslyšící dceru Fínku a slyšícího syna Barnabáše. Pusťte si videohovor s Klárou Svobodovou nejen o této jedinečné knize, jejím vzniku i reakcích čtenářek. Najdete jej na Idetskysluch.cz