Manželské vraždění

Manželské vraždění

Souboj mezi mužem a ženou, ve kterém jde o život. Divadelní představení s Jaroslavem Duškem a Natašou Burger tlumočené do českého znakového jazyka

Datum: 30. září 2019 od 19:00 do 23:00
Místo: Divadlo Na Jezerce, Na Jezerce 1451, Praha 4 – Nusle
Organizátor: Divadlo Na Jezerce

Manželské vraždění
Souboj mezi mužem a ženou, ve kterém jde o život

Divadelní představení tlumočené do českého znakového jazyka

Jan Hřebejk sáhl v Divadle Na Jezerce po zajímavé kombinaci Jaroslava Duška a slovinské herečky Nataši Burger. Oba reprezentují civilní herectví, a ač patrně disponují rozdílným naturelem, v tomto případě se pod režijním Hřebejkovým vedením ukáznili k jednotnému projevu. Manželské vraždění skýtá zábavný a poučný zážitek pro manžele po letech i pro adepty trvalejšího vztahu.

Autor: Eric-Emmanuel Schmitt, Režie: Jan Hřebejk, Obsazení: Jaroslav Dušek, Nataša Burger,
Tlumočí: Roman Vránek a Naďa Hynková Dingová

Předprodej vstupenek telefonicky na čísle: 725 442 150, e-mailem na adrese: vstupenky@hrusinsky.cz (připište, prosím, informaci: Mám zájem o tlumočené představení.)

Doprava: METRO: několik minut chůze od stanice METRA C – Pankrác, TRAMVAJ: zastávka linky č. 11 POD JEZERKOU v Nuselské ulici a blízko od tramvaje č. 18 – zastávka NA VESELÍ, BUS: zastávka linky č. 188 JEZERKA (jede od stanic METRA C Pankrác, METRA A Strašnická a Želivského) – zastávka na znamení.

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků