Kašpárek v pekle

Kašpárek v pekle

Princezna Majdalenka se omylem dostane do pekla. Kašpárek, vždy připraven přispěchat na pomoc každému, kdo je v nebezpečí, se se svým kamarádem Honzou vydá princeznu osvobodit. Přijďte se podívat, jestli se našim odvážným hrdinům s pomocí chytrosti podaří nad všemi čerty vyzrát a jak to všechno dopadne.

Datum: 10. října 2021
Místo: Divadlo Říše loutek, Žatecká 98/1, Praha 1 – Staré Město
Organizátor: Informační centrum RPSP, CDS Tamtam, Divadlo Říše loutek
Web: www.riseloutek.cz

Divadlo Říše loutek v oblíbeném dětském představení pracuje s postavou Kašpárka, nejoblíbenější divadelní postavičkou vůbec, která dokáže dětem jasně vysvětlit rozdíl mezi dobrem a zlem, mezi hezkým a nevhodným chování. Není tomu jinak ani v tomto představení, které pro děti vymyslel Jiří Žáček, spolu s Vadimem Petrovem a Bohumírem Koubkem. Představení se v divadle hraje již více než deset let a je stále velmi populární, tak se přijďte podívat i vy.

Představení se hraje v neděli 10. října 2021 od 14.00 hodin a bude tlumočeno do českého znakového jazyka. 

Rezervace jsou možné na telefonním čísle 222 324 565 (záznamník). Vstupenky můžete objednávat i na webu divadla.

Novinky v knihovně

Dítě, které žilo ve zdi
Příběh o chlapci, který se před světem ukryje do zdi. Tam nachází klid a útočiště. Zdá se, že tam má vše, co potřebuje k životu. Rodiče se snaží mnoha způsoby ke svému synovi přiblížit. Citlivý pohled do světa dítěte s autismem a jeho rodiny. Kniha je vhodná pro práci s dětmi s diagnózou poruchy autistického spektra, nebo pro vysvětlení odlišnosti těchto dětí jejich okolí. 

Odjinud

Více článků