Karneval zvířat

Karneval zvířat

Úspěšná interaktivní taneční inscenace pro mladého diváka a jeho rodiče, přístupná i neslyšícím.

Datum: 16. ledna 2022
Místo: Divadle PONEC, Husitská 899/24A, Praha 3 - Žižkov
Organizátor: Divadlo PONEC
Web: www.divadloponec.cz

Interaktivní taneční představení pro děti a mládež, které vzniklo na motivy stejnojmenné hudební suity francouzského skladatele Camille Saint-Saënse. Inscenace propojuje pohyb a tanec s videoprojekcemi, originální hudbou, zvuky a v neposlední řadě akcentuje i hru světla a stínu, ticha a nehybnosti.
Tvůrci se nechali inspirovat rozmanitým světem živočišné říše, vydali se pod zem, vzlétli na nebe, potopili se do hlubin i ztratili v trávě, a zároveň vytvořili mnohá nová, roztodivná stvoření. A díky dětským divákům, kteří jsou přítomni na jevišti od počátku do konce, vznikají pokaždé další nové bytosti. Přijďte se ponořit do světa velké zvířecí fantazie!

Představení je vhodné pro děti od 5 do 12 let,  jejich rodiče i prarodiče. Je uváděno ve verzi přístupné také neslyšícím divákům. 

Taneční představení Karneval zvířat s českými titulky pro neslyšící se koná v neděli 16. ledna 2022 od 16:00 hodin

Trailer v českém znakovém jazyce a více info o představení

Vstupenky lze zakoupit na stránkách divadla

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků