FESTIVAL M3: Lektorský workshop "Vize terapie místa"

FESTIVAL M3: Lektorský workshop "Vize terapie místa"

Workshop nabídne příležitost vizualizovat pozitivní proměnu vybraného místa skrze jednoduché výtvarné prostředky kresby a koláže. 

Datum: 17. září 2021
Místo: Centrum současného umění, Dukelských hrdinů 500, Praha 7
Organizátor: Informační centrum RPSP, CDS Tamtam, Bubec
Web: www.festivalm3.cz

Připravené fotografie městských zákoutí budou čekat na vaši „terapeutickou představu“, jak místo zlepšit, vyčistit, ozvláštnit i originálně doplnit. Navrhovat můžete sochy, kašny, zeleň, osvětlení i budovy, které místo přiblíží současnému člověku. Ve svém výtvarném návrhu tak budete součástí dynamického vývoje Génia loci Prahy 6 a Prahy 7. Můžete přinést konkrétní a jasnou vizi, nebo se nechat unášet momentálním hnutím kreativní mysli a fantazie.

Workshop s tlumočením do českého znakového jazyka se koná 17. září 2021 od 12:00 v Centru současného umění v Praze 7.

Přihlášky zasílejte e-mailem naVvajcK6nyD_b56LTGk3d5eT-MSMS na telefonní číslo 777 349 104.

Vhodné pro dospělé i pro rodiny s dětmi.

Ilustrační foto: Canva.com

Novinky v knihovně

Ukrytý poklad

Ukrytý poklad
Po knize Třinácté komnaty dětské duše, která je považována za základní knihu o terapii hrou, přichází autorka s novou publikací. I ta se zaměřuje na vztah mezi terapeutem a dítětem či dospívajícím a přináší řaduu tvořivých, expresivních a projektivních technik pro odhalení klientova vnitřního já. Stává se tak mapou ke skrytému pokladu, který ale nikdy nelze úplně odhalit, protože dítě se stále rozvíjí a mění a jeho hloubka je nezměrná. 

Odjinud

Více článků