CRY BABY CRY ve Švandově divadle v Praze

CRY BABY CRY ve Švandově divadle v Praze

Švandovo divadlo na Smíchově Vás zve na divadelní hru CRY BABY CRY, kterou uvádí s českými titulky pro neslyšící.

Datum: 9. června 2023 od 19:00 do 20:30
Místo: Štefánikova 6/57, 150 00 Praha 5-Smíchov
Organizátor: Švandovo divadlo na Smíchově
Web: www.svandovodivadlo.cz

Pět žen se v dnes populárním kurzu life coachingu pokusí zjistit, jak by měly změnit svůj život. Může nás ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný? To je otázka.

Divadelně zrychlený kurz pod vedením kouče Michala Dlouhého nebo Tomáše Petříka se o to pokusí.
Změnit svůj život přijdou Klára Cibulková, Réka Derzsi/Eva Vrbková, Kristýna Frejová, Marie Štípková/Petra Hřebíčková a Blanka Popková, pod režijním dohledem Martiny Krátké.

Divadelní představení CRY BABY CRY s českými titulky pro neslyšící se koná v pátek 9. června 2023 od 19 hodin a v sobotu 17. června od 19 hodin ve Velkém sále. 

V případě vašeho zájmu si prosím zarezervujte vstupenky na e-mailu kostalova@svandovodivadlo.cz
Cena za vstupenku na balkón se slevou 50 % je 190 Kč.

Zdroj: https://www.svandovodivadlo.cz/inscenace/6/cry-baby-cry 
Fotografie: M. Štípková a další (© Alena Hrbková)

Novinky v knihovně

sebeucta-u-deti-jak-ji-pestovat-a-chranit

Známý německý psychoterapeut se specializací na terapii závislostí Heinz-Peter Röhr ve své publikaci Sebeúcta u dětí; Jak ji pěstovat a chránit čtenářům přibližuje to, jakým způsobem mohou poruchy vývoje sebevědomí u dětí vyústit v problémy i v dospělosti a jak je možné u dětí zdravé sebevědomí pěstovat a rozvíjet. Kniha je zaměřena i na rodiče samotné a vysvětluje, jak může jejich nedostatečný pocit vlastní hodnoty negativně ovlivnit formování sebevědomí u jejich dětí. Sami rodiče se zdravým sebevědomím totiž mohou být svým dětem příkladem k formování zdravých návyků. Heinz-Peter Röhr je autorem mnoha úspěšných knih, mezi které patří například: Hysterie - strach z odmítnutí, Závislé vztahy aj.