CRY BABY CRY ve Švandově divadle v Praze

CRY BABY CRY ve Švandově divadle v Praze

Švandovo divadlo na Smíchově Vás zve na divadelní hru CRY BABY CRY, kterou uvádí s českými titulky pro neslyšící.

Datum: 17. června 2023
Místo: Štefánikova 6/57, 150 00 Praha 5-Smíchov
Organizátor: Švandovo divadlo na Smíchově
Web: www.svandovodivadlo.cz

Pět žen se v dnes populárním kurzu life coachingu pokusí zjistit, jak by měly změnit svůj život. Může nás ale vůbec někdo naučit, jak žít a jak být šťastný? To je otázka.

Divadelně zrychlený kurz pod vedením kouče Michala Dlouhého nebo Tomáše Petříka se o to pokusí.
Změnit svůj život přijdou Klára Cibulková, Réka Derzsi/Eva Vrbková, Kristýna Frejová, Marie Štípková/Petra Hřebíčková a Blanka Popková, pod režijním dohledem Martiny Krátké.

Divadelní představení CRY BABY CRY s českými titulky pro neslyšící se koná v sobotu 17. června od 19 hodin ve Velkém sále Švandova divadla.

V případě vašeho zájmu si prosím zarezervujte vstupenky na e-mailu kostalova@svandovodivadlo.cz
Cena za vstupenku na balkón se slevou 50 % je 190 Kč.

Zdroj: https://www.svandovodivadlo.cz/inscenace/6/cry-baby-cry 
Fotografie: M. Štípková a další (© Alena Hrbková)

Novinky v knihovně

Drzý jako opice

 

„To je ale bláznivý svět…
Ota je drzý jako opice, Simonka si pořád něco pobrukuje a kroutí se přitom jako žížala, Teo při chůzi funí jako ježek a Mára, který je hladový jako vlk a neustále do sebe něco láduje, má asi kachní žaludek,“ říká si pan Bartoloměj a hladí si svůj mroží knír.

Co to všechno znamená a proč se lidé tak rádi přirovnávají ke zvířatům?
O tom se dozvíte v této knížce, která obsahuje více než 40 zvířecích přirovnání s veselými verši pro snazší zapamatování.

Dárci

Úřad vlády České republiky            MČ Praha 13      Magistrát Hlavního města Prahy